برترین‌های هفته در بورس کالا را بشناسید

شرکت‌هایی که بیشترین ارزش فروش را داشتندبرترین‌های هفته در بورس کالا را بشناسید
آمار معاملات بازار فیزیکی بورس کالا نشان می دهد در هفته منتهی به ۴ اسفند ۳۸۰ شرکت محصولشان را عرضه کردند که به معامله ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تن کالا و محصول به ارزش ۲۸.۱ هزار میلیارد تومان منتهی شد.
به گزارش فولادترند به نقل از کالاخبر، بورس کالای ایران برترین های بورس کالا در هفته منتهی به ۴ اسفند را براساس ارزش فروش شرکت ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.

جزییات رتبه‌بندی جایگاه شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:

ملی صنایع مس ایران (فملی) با ثبت معامله ۷ هزار و ۵۵۰ تن مس کاتد، مس کم عیار، مس مفتول، سولفور مولیبدن و اکسید مولیبدن به ارزش ۲ هزار و ۱۴۳ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.

فولاد خوزستان (فخوز) با فروش ۶۵ هزار و ۶۰ تن شمش بلوم، تختال، آهن اسفنجی و آرگون به ارزش یک هزار و ۳۳۶ میلیارد تومان، دوم شد.

معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با فروش ۱۶۵ هزار و ۵۲۵ تن ورق کنسانتره و گندله سنگ آهن و شمش بلوم به ارزش یک هزار و ۲۸۴ میلیارد تومان، سوم شد.

ذوب آهن اصفهان (ذوب) با ثبت معامله ۴۴ هزار و ۵۸۶ تن میلگرد، تیرآهن و شمش بلوم به ارزش یک هزار و ۵۱ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.

سنگ آهن گهرزمین (کگهر) با فروش ۲۰۰ هزار تن کنسانتره و گندله سنگ آهن به ارزش ۹۷۹ میلیارد تومان پنجم شد.

نفت پاسارگاد آبادان با ثبت معامله ۷۰ هزار تن قیر به ارزش ۹۲۴ میلیارد تومان، ششم شد.

جهان فولاد سیرجان (فجهان) با فروش ۳۶ هزار و ۵۲۰ تن میلگرد، شمش بلوم و آرگون به ارزش ۷۹۷ میلیارد تومان در رتبه هفتم ایستاد.

پالایش نفت تهران (تندگویان) (شتران) نیز با ثبت معامله ۴۴ هزار و ۵۰۰ لوب کات سبک و سنگین، وکیوم باتوم و گوگرد گرانوله به ارزش ۷۳۰ میلیارد تومان هشتم شد.

پالایش نفت اصفهان (شپنا) ۶۳ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم به ارزش ۷۲۴ میلیارد تومان فروخت نهم شد.

پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با فروش ۵۲ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم و لوب کات سنگین و ثبت ارزش ۶۵۰ میلیارد تومان دهم شد.

فولادترند
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x